Wynajem sprzętu ogrodniczego

Wynajem sprzętu ogrodniczego jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto chce zadbać o swój ogródek, jednak nie ma miejsca na trzymanie swoich własnych narzędzi lub nie chce wydawać na nie pieniędzy. Zajmujemy się świadczeniem profesjonalnych usług, w tym wypożyczaniem sprzętu ogrodniczego – zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Posiadamy szeroką ofertę oraz wszystkie sprzęty niezbędne do pracy w ogrodzie.

Oferujemy naszym klientom bardzo prostą, uniwersalną procedurę wypożyczenia sprzętu. Konieczne jest przedstawienie dokumentu oraz podpisanie umowy na wynajem sprzętu.

Pobierana jest także kaucja zwrotna za wypożyczenie sprzętu – jest to swojego rodzaju zabezpieczenie. Kaucja uzależniona jest także od rodzaju sprzętu, jaki jest wypożyczany przez naszych klientów. Oferujemy naszym klientom sprzęt najwyżej jakości, różnego rodzaju narzędzia i maszyny profesjonalnych, znanych marek. Począwszy od glebogryzarek, kosiarek spalinowych, kosiarek elektrycznych, kos spalinowych czy pił łańcuchowych.

Klienci będą mieli możliwość wypożyczenia między innymi myjek ciśnieniowych, czy też siewników. Na specjalne życzenie możemy zaoferować swoim klientom odśnieżarki, czy też traktory ogrodowe.

© 2016 POLLIFT
Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm