Usługi koparką

koparko-ladowarka_400_01Koparki oraz profesjonalny sprzęt budowlany nie jest osiągalny dla każdego. Są jednak sytuacje, w których konieczne jest wykorzystanie budowlanego sprzętu ciężkiego. Ręczne prace są nie tylko czasochłonne, ale co najważniejsze nie zawsze skuteczne. Rozwiązaniem w tej sytuacji jest wynajęcie firmy, która posiada koparki oraz samochody ciężarowe do wywożenia ziemi i bez trudu wykona roboty ziemne.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi: roboty ziemne, koparka. Posiadamy wszelkie pozwolenia niezbędne do przeprowadzania robót ziemnych bdowlanych, dzięki temu nasi klienci mają pewność, że wszystkie roboty będą wykonane w sposób odpowiedni. Dysponujemy różnorodnym sprzętem, dzięki temu możemy zaoferować roboty ziemne w różnym zakresie, dopasowujemy się do wymagań naszych klientów na ile to możliwe.

Wynajęta koparka od nas umożliwia wykonanie taki usług jak: szybkie i sprawne wykonanie między innymi zaplecza pod kanalizację, ale także korytowanie podłoża pod kostkę koparkoladowarka_400brukową, usuwanie pni i korzeni starych drzew, czy równanie wymagających terenów. Dzięki usługom przy użyciu koparki możliwe jest także dokonanie niewielkiej rozbiórki na potrzeby klienta.

Roboty ziemne wykonane przez naszą firmę charakteryzują się wysoką jakością przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa, niekolidujące z otoczeniem budowy, czy miejsc pracy sprzętu. Zapraszamy do kontaktu klientów z miejscowości: Krzeszowice, Jaworzno, Chrzanów, Trzebinia, Skała, Zabierzów oraz Olkusz i Kraków, którzy poszukują koparki do robót ziemnych.

© 2016 POLLIFT
Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm