Pielęgnacja zieleni

przycinanie-drzew_400_01Pielęgnacja zieleni wokół domu jest elementem, który w okresie od wiosny do jesieni zajmuje pierwsze miejsce. Miejsca zielone wokół domów, jak również i te usytuowane na balkonach bloków są elementami przestrzeni, o które należy bezwzględnie dbać. Są to miejsca, które pragniemy podziwiać, jak i z przyjemnością w nich odpoczywać.

Żeby było to możliwe, konieczne jest przeznaczenie na ten cel nie tylko swojego czasu, ale także pracy oraz siły. Efekt końcowy i przyjemne spędzanie czasu w zadbanym ogrodzie, czy na zielonym balkonie są zdecydowanie większą przyjemnością w stosunku do przeznaczonych na to sił.

Niestety nie każdy może pozwolić sobie na poświęcenie czasu, na pielęgnację. Dlatego nasza firma może dokładnie zaplanować i odpowiednio dobrać rośliny do każdego ogrodu lub balkonu.

Niektórzy klienci preferują ozdobne trawy, inni wybierają drzewa, jeszcze inni marzą o wspaniałych klombach oraz o dużej ilości różnorodnych kwiatów, czy listowia wijącego się po ich domu, czy ogrodzeniu. Wszystkie wymagania naszych klientów rozpatrujemy indywidualnie – realizujemy nawet najbardziej wymagające projekty. Sprawiamy, że ogródek wokół domu będzie miejscem, w którym będzie można odpocząć – tak jak się lubi.

Nie można także zapominać o pielęgnacji ogrodu przez cały rok. Zadbamy o regularne przystrzyganie drzewek, koszenie trawy, spulchnianie ziemi, ale także odchwaszczanie całego ogrodu.

Opiekujemy się ogrodami w obszarze miast: Jaworzno, Chrzanów, Trzebinia, Olkusz, Krzeszowice, Skała, Kraków.

© 2016 POLLIFT
Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm